Έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Χρήστο Μπάτζιο
2021-10-15
![](https://fbb3cee846.cbaul-cdnwnd.com/c02f9ba05a26d99d6d167e6e614c777d/200000575-71d3271d34/%CF%87%CF%81%CE%B7%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82%20%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B6%CE%B9%CE%BF%CF%82.jpg?ph=fbb3cee846)
Ο ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας με τον τριανταδυάχρονο (4/7/1989) Αμυντικό Μέσο Χρήστο Μπάτζιο για την νέα αγωνιστική περίοδο.
Ο Χρήστος την περσινή χρονιά αγωνιζόταν στην ομάδα του Α.Ψ.Ε.Σ.Κ.ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ. Κατά το παρελθόν έχει αγωνιστεί στους ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΑΜΑΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ, ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ και ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ .
Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια του ΦΟΙΝΙΚΑ και του ευχόμαστε καλή αγωνιστική χρονιά με υγεία.